THE SMART TRICK OF کیش THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of کیش That No One is Discussing

The smart Trick of کیش That No One is Discussing

Blog Article

 بخش دیرینه‌شناسی با نمایش آبزیان تاکسیدرمی و بخش خزنده‌ها با نمایش انواع خزنده‌ها مانند انواع مار، کروکودیل، عقرب و غیره از دیگر دیدنیهای آکواریوم کیش هستند.

جزیره کیش در جنوب ایران و در منطقه آب و هوایی گرم و مرطوب قرار گرفته است. به طور کلی می توان گفت نیمه دوم سال بعد از گذشت گرمای تابستان هوا در شرایط مطلوب قرار دارد اما بهترین زمان سفر به کیش ماه های دی، بهمن، اسفند و فروردین می باشد که هوا بسیار ملایم و مطبوع و از رطوبت کمتری برخوردار است.

بنابراین اگر در این شهرها ساکن هستید، می‌توانید یا پرواز مستقیم تهیه کنید یا خودتان را به نزدیکترین شهر برسانید و از آنجا با تور کیش همراه شوید.

کشتی یونانی در جنوب غرب جزیره همان جاذبه‌ای است که در بیشتر عکس‌های کیش دیده می‌شود و بهترین زمان بازدید از آن غروب و طلوع آفتاب است؛ زمانی که می‌توان عکس‌های یادگاری بسیار زیبایی از آن گرفت.

ضمن اینکه اگر کمی در سایت بچرخید، تمام اطلاعاتی که لازم است برای تور کیش داشته باشید را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

آنچه رستوران‌های کیش را از سایر رستوران‌ها متمایز می‌کند، سبک غذا و منظره آنهاست. البته رستوران‌های فست فود و متداول هم در پاساژها و سایر فضاهای جزیره وجود دارد، امّا اگر می‌خواهید تجربه ویژه‌ای از رستوران‌ها در کیش داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم رستوران‌هایی را انتخاب کنید که غذاهای دریایی و محلی کیش را دارند.

کیش یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری مهم داخلی ایران محسوب می‌گردد. برای برنامه‌ریزی سفرتان می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی این جزیره کمک بگیرید.

در گذشته اکثر افراد ساکن در این جزیره، بومیان آن بودند. اما امروزه تنها ۲ درصد از جمعیت کیش را بومیان تشکیل می‌دهند که اکثر آنها نیز در منطقه‌ای بومی نشین به نام صفین ساکن هستند.

آیا رمز خود را گم کردید ؟ نام کاربری و گذرواژه را برای عضویت وارد کنید عضویت

↑ ۶٫۰ ۶٫۱ الوحیدی الخنجی، حسین‌بن علی‌بن احمد (۱۹۸۸ میلادی)، تاریخ لنجه، دبی: دارالأمة للنّشر والتّوزیع تاریخ وارد شده در

قابل ذکر است که موقعیت مکانی مابقی بخش های جزیره نیز بر روی نقشه قرار گرفته است.

از جمله امکانات ورزشی اسکله تفریحی کیش می‌توان به جت اسکی سواری، قایق سواری، پاراسیلینگ و همینطور غواصی اشاره کرد که هر کدام از این فعالیت‌ها در نوع خود هیجان انگیز و جذاب است.

پیدا کردن تور ارزان کیش کار سختی نیست. در علی بابا پس از جستجوی تور، لیست موجود را بر اساس کمترین قیمت تنظیم کنید تا ارزان‌ترین تور را بیابید.

به این شکل که ابتدا با قطار به بندرعباس بروید و سپس کیش گردی از طریق کشتی به این جزیره زیبا بروید. همچنین می توانید با اتوبوس نیز به کیش سفر کنید. ممکن است سفر با اتوبوس کمی خسته کننده باشد اما اگر از تهران حرکت می کنید در میان راه در شهرهای دیگر مانند اصفهان و شیراز نیز توقف خواهید داشت.

Report this page